دموی حضوری و انلاین محصولات مجازی سازی سرور و دسکتاپ VMware و محصولات بکاپ و مانیتورینگ Veeam

علاقه مندان، مهندسین، مدیران و کارشناسان ارشد واحدهای فناوری اطلاعات سازمانها و ارگانها می توانند به منظور آشنایی بیشتر مباحث مرتبط با مجازی سازی سرور ها Vmware vSphere ESXiو مجازی سازی دسکتاپ ها VMware Horizon Viewکه از تکنولوژی های معرفی شده و شناخته شده و بسیار قدرتمند کمپانی VMwareوی ام ویر، می باشند از دموی حضوری این محصولات که توسط تیم فنی خانه وی ام ویر ایران برای اولین بار در کشور در اختیار مخاطبان عزیز قرار داده شده  بهره مند گردند.

دموی آنلاین و حضوری محصولات مجازی سازی VMware | دموی حضوری معرفی زیرساخت مجازی سازی دسکتاپ و سرور |  محصولاتVMware vSphere ESXi  و VMware Horizon View | دموی آنلاین و حضوری مجازی سازی سرور VMware vSphere ESXi| دموی انلاین و حضوری مجازی سازی دسکتاپ VMware Horizon View | تیم فنی Vmware خانه وی ام ویر ایران | مرکز تخصصی خدمات نصب و پشتیبانی و آموزش محصولات وی ام ویر

به دلیل سرعت پیشرفت تکنولوژی و اهمیت مدیریت اسان و استفاده حداکثری از منابع شبکه و پشتیبانی و نگهداری تمامی بستر های نرم افزاری و سخت افزاری ارتباطات شبکه ای، نیل به استفاده از زیرساخت های مجازی سازی از اهمیت بسیار گسترده ای در جهان امروز بر خوردار است.

کمپانی وی ام ویر از پیشگامان حوزه مجازی سازی در دنیا می باشد و در حوزه مجازی سازی دسکتاپ و سرور ها پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات بوده و به لطف سرویس ها و نرم افزارهای ارائه داده شده توسط این کمپانی بزرگ، در حال حاظر تمامی سازمان هایی که راندمان کاری و کیفیت شبکه برای انها اهمیت بالایی دارد از این محصولات شگفت انگیز در سرتا سر دنیا استفاده می نمایند.

 

دموی آنلاین و حضوری مجازی سازی سرور VMware vSphere ESXi

مجازی سازی سرور ها که الویت اصلی و پایه ای اصلی برای ایجاد هرگونه شبکه داخلی در سازمان ها با هرنوع سایز و بستری می باشد با بهره گیری از محصول VMware vSphere ESXiمی تواند با استفاده حداکثری از منابع سخت افزاری و استفاده حداقلی از منابع محیطی ارزشمند ترین زیرساخت مجازی سازی سرور ها را به سازمان ها هدیه دهد.

جهت دریافت دموی انلاین و مستند vSphere ESXiمی توان به صورت حضوری از زیرساخت و لابراتوار مجهز به تمامی سرویس های VMWare vSphere ESXiازجمله vSwitch، vStorage، HA، FT، DRS، VDIو تمامی سرویس های وابسطه به مجازی سازی سرور خانه وی ام ویر ایران آشنا شده و بازدیدی کاملا مشابه سناریو های قابل اجرا در سازمان ها داشته باشند. 

دموی انلاین vsphere esxi | vmwarehome.ir | دموی انلاین محیط مدیریتی وی سنتر

 

دموی انلاین و حضوری مجازی سازی دسکتاپ VMware Horizon View

مجازی سازی دسکتاپ ها می تواند یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین قسمت های دنیای مجازی سازی باسد چرا که می تواند تا حد بسیاز زیادی از هزینه ها کاهش داده و امنیت و یک پارچگی اطلاعات و دیتا های تولیی سازمان را افزایش داده و یک مدیریت متمرکز برای کنترل کاربراناز استفاده از سرویس های قابل ارائه در بستر شبکه ایجاد نماید.

جهت دریافت دموی انلاین و حضوری و مستند از زیر ساخت VMware Horizon Viewمی توانند با درخواست یک جلسه حضوری و بازدید از لابراتوار مجهز به تمامی سرویس های مجازی سازی دسکتاپ مانند Horizon View Server، Components، View Clients، Management Console، Server/Client Composers، Services، Reporting و تمامی سرویس های دیگر و دریافت مشاوره رایگان تصمیم به ایجاد یک تحول اساسی در سازمان خود نمایند.

 


دموی انلاین و حضوری نرم افزار پشتیبان گیری Veeam backup And Replication

از اولویت های ضروری و بسیار حائز اهمیت در هر سازمانی راه اندازی و پیاده سازی زیر ساخت پشتیبان گیری از داده ها می باشد. از آنجایی که دنیای مجازی سازی سرورها به عنوان یک ماشین مجازی شده با محصولات وی ام ویر در سازمان ها مشغول به سرویس دهی می باشند نحوه پشتیبان گیری و بکاپ از ماشین های مجازی به صورت حرفه ای از اهمیت بالایی بر خوردار است.


کمپانی Veeam با ارائه محصول Veaam Backup And Replication یکی از مدرن ترین و سریع ترین و کامل ترین راه کار های بکاپ گیری از ماشین های مجازی سرور های وی ام ویر را برای سازمان ها معرفی نموده است تا بتوان به راحتی از تمام محتویات یک ماشین مجازی بکاپ گرفته و به راحتی بتوان به صورت ماژولار و یا کامل یک سرور را در هرجا که نیاز است ریکاوری نمود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص محصول پشتیبان گیری از سرور های مجازی VMware Virtual machine با سامانه قدزرتمند پشتیبان گیری از ماشین های مجازی وی ام ویر Veeam backup And Replication می تواند از دموی انلاین و دموی حضوری خانه وی ام ویر ایران استفاده نمایید.
 

آموزش اتصال به سرور دمو نرم افزار پشتیبان گیری Veeam backupاز طریق اینترنت    

دمو Veeam backup And ReplicationOnline Demo از برنامه پشتیبان گیری ماشین های مجازی شرکت شرکت Veeamمی باشد که با امکانات کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا آن را تست نموده و مطمئن شوید که متناسب با نیاز شما می باشد یا خیر.

1 : برای اجرای این نرم افزار بر روی کامپیوتر با استفاده از یک Web Browserوارد لینک زیر شوید.

http://Demo.vmwarehome.ir

2 : پس از بازکردن لینک بالا وارد صفحه Login سامانه Veeam backupخواهید شد سپس با نام کاربری palnetlab و پسورد 123456 وارد کنسول مدیریت و گزارش گیری veaamشوید. لازم به ذکر است که این کاربر از نوع Read Only User می باشد و فقط می تواند کلیه امکانات را مشاهده نمایید.


همچنبن برای دریافت دموی حضوری در محل مجموعه خانه وی ام ویر و یا از طریق راه کار دور کاری با استفاده از نرم افزار Team Viewer شما می توانید جهت هماهنگی با کارشناسان خانه وی ام ویر ایران تماس حاصل بفرمایید.دموی انلاین و حضوری نرم افزار مانیتورینگ Veeam One

استفاده نرم افزار های مانیتورینگ از این جهت در سازمان ها اهمیت دارد که می تواند یک سامانه یک پارچه از گزارش گیری و در اختیار قرار دادن اطلاعاتی یک پارچه از جزئی ترین رفتار های سرور ها هم سخت افزاری و هم نرم افزاری در اختیار مدیران و کارشناسان IT قرار دهد.

کمپانی Veeam با تولید و در اختیار قرار دادن نرم افزار Veeam One که یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های مانیتورینگ اجزاری شبکه در زیر ساخت مجازی می باشد توانسته گزارشی بسیار جامع و کامل از تمامی اجزای شبکه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری، منابع مورد استفاده، سرویس ها، سطوح دسترسی، دما و بسیاری دیگر در اختیار کارشناسان و مدیران شبکه قرار دهد.


 

آموزش اتصال به سرور دمو نرم افزار مانیتورینگ Veeam One از طریق اینترنت

دمو Veeam OneOnline Demo ازبرنامه مانیتورینگ ماشین های مجازی شرکت شرکت Veeam می باشدکه با امکانات کامل در اختیار شما قرار می گیرد تا آن را تست نموده و مطمئن شوید که متناسب با نیاز شما می باشد یا خیر.
 

1 : برای اجرای این نرم افزار بر روی کامپیوتر با استفاده از یک Web Browserوارد لینک زیر شوید.

http://Demo.vmwarehome.ir

2 : پس از بازکردن لینک بالا وارد صفحه Loginسامانه Veeam Oneخواهید شد سپس با نام کاربری palnetlab وپسورد 123456 وارد کنسول مدیریت و گزارش گیری Veaamشوید. لازم به ذکر است که این کاربر از نوع Read Only User می باشد و فقط می تواند کلیه امکانات را مشاهده نمایید.

همچنبن برای دریافت دموی حضوری در محل مجموعه خانه وی ام ویر و یا از طریق راه کار دور کاری با استفاده از نرم افزار Team Viewer شما می توانید جهت هماهنگی با کارشناسان خانه وی ام ویر ایران تماس حاصل بفرمایید.

 

تیم فنی Vmware خانه وی ام ویر ایران از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت وی ام ویر را در قالب یک تجربه 6 ساله برای مجازی سازی سرور و دسک تاپ شرکت های بسیار زیادی دنبال کرده ­اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.
 
  خانه وی ام ویر، مرکز تخصصی خدمات نصب و پشتیبانی و آموزش محصولات وی ام ویر در ایران

 

 

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.