Sample Images

ارائه خدمات VMWare vSpher

خانه VMware خدمات تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه را در قالب یک طرح جامع ارائه می دهد

جزئیات بیشتر

VMware Site Recovery  ارائه خدمات Disaster Recovery  بازیابی هارد های وی ام ویر esx backup restore بازگرداندن و ریکاوری vmware

بازیابی و Disaster Recovery

بازیابی اطلاعات از دست رفته در موقع بحران را Disaster Recovery یا ریکاوری اضطراری می گویند

 بازیابی اطلاعات

لیست انواع سرورهای متناسب و سازگار با وی ام ویر hp vmware virtualization server خانه وی ام ویر شرکت مهندسی شبکه پالنت

تامین انواع سرورهای حرفه ای

مشاوره و تامين سرورهای حرفه ای جهت استفاده در زیرساخت شبکه سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی و خصوصی

لیست سرورها

شرکت در آزمون ها و اخذ مدارک تخصصی و بین المللی وی ام ویر

مشاهده لیست جدید ترین مدارک شرکت وی ام ویر و آشنایی با دوره های آموزش VMware

شرکت وی ام ویر با ارائه دوره های اموزشی مختلف اعم از Data Center Virtualizaion مجازی سازی مراکز داده و Desktop Virtualization مجازی سازی دسکتاپ ها و تقدیم مدارکی در سطوح بین المللی توانسته جایگاه دانشی علاقه مندان به حوزه مجازی سازی را شناسایی کرده و تربیت نماید و دانشجویان را محیط های کاری گسترده ای در دنیا معرفی کند. 

 

Vmware Data Center Virtualization Certificate


مدارک بین المللی مجازی سازی دیتاسنتر شرکت وی ام ویر، طراحی گردیده تا علاقه مندان در این حوزه بتوانند  جایگاه دانشی استدلالی و اجرایی خود را در زمینه طراحی، نصب، پیاده سازی و مدیریت  VMware vSphereمحک زده و متناسب با آن از مدیران کمپانی وی ام ویر به صورت رسمی پس از شرکت در ازمون های ان مدارکی بین المللی دریافت نمایند.


بوت کمپ آموزش تخصصی VMware vSphere در خانه وی ام ویر ایران

 

در ادامه به توضیح انواع مدارک مربوط به VMware vSphereدر سطوح مختلف می پردازیم.
 

مرحله اول: Associate Level for Architects & Executives

این مدرک اموزشی با نام مستعار VCA-DCV و یا Vmware Certificate Associate  – Data center Virtualization شناخته می شود و معادل سطح دیپلم در این دوره می باشد.

پس از اخذ این دوره شما می توانید یک تعریف جامع از مجازی سازی دیتا سنتر داشته باشید. راه کار های کسب و کار و اهمیت مجازی سازی Vmware vSphere را بشناسید و اینکه vmware vSphere چگونه می تواند به سازمان ها در مجازی سازی سرور ها، کاهش هزینه ها و مدیریت سرور ها و سرویس ها و منابع سخت افزاری کمک کند اشنا شوید. تفاوت های محصولات مجازی سازی شرکت وی ام ویر به صورت تخصصی شکافته می شود و به صورتی کلی نگاهی مدیریتی به مقوله Data Center Virtualization پیدا خواهید کرد.

شرکت در این دوره به هیچ پیش نیازی وابستگی ندارد اما به توصیه شرکت وی ام ویر قبل از آزمون در این دوره رایگان تحت وب می بایست موارد مربوط به Data Center Virtualization Fundamentals را که در سایت وی ام ویر موجود است خوانده و فرابگیرید.


مرحله دوم: Professional Level for Administrators & Engineers

این مدرک اموزش با نام مستعار VCP-DCVو یا VMware Certificate Professional – Data center Virtualizationشناخته می شود.

پس از اخد این دوره اموزشی شما می توانید اعتبار خود را در حوزه مجازی سازی دیتا سنتر به سازمان ها معرفی نمایید و در زمینه اجرا فعالیت نمایید. ارزش کسب و کار در این حوزه با اخذ این دوره اموزشی شروع می شود و در بین مدارک آموزش بین المللی مجازی سازی از محبوب ترین دوره های شرکت وی ام ویر می باشد که پس از اخذ آن می توانید یک زیرساخت مجازی سازی دیتا سنتر را با استفاده از Vmware vSphereپیاده سازی، نگهداری و رفع عیب نمایید. و یک پلت فورم مقیاس پذیر و قابل اعتماد را در سازمان ها پیاده سازی نمایید.

پیش نیاز شرکت در این دوره اموزشی کسب مدرک VCA-DCVمی باشد.

 

مرحله سوم: Advanced Professional Level for Architects

این مدرک اموزشی با نام مستعار VCAP-DCV Dessignو یا Vmware Certificate Advanced Professioonal – Data Center Virtualizationشناخته می شود.

صدور این گواهینامه برای دانشجویان حوزه مجازی سازی بدین معنا می باشد که شما قادرید به طراحی و ادغام راه حل هایی متنوع و گسترده توسط Vmware vSphereدر چندین سایت و محیط مجازی شرکت های بزرگ. دارا بودن این مدرک ثابت می کند که شما درک عمیقی از اصول طراحی مراکز داده و روش های اجرایی و مدیریت آن دارید.

مدرک VCAPدو دوسط Design  و Deployقابل دریافت می باشد.

پیش نیاز شرکت در آزمون این دوره دارا بودن مدرک VCP-DCVمی باشد.


 

مرحله چهارم: Design Expert Level for Architects

این مدرک اموزش با نام مستعار  VCDX-DCVو یا Vmware Certificate Design Expert – Data Center Vitualizationشناخته شده می باشد.

این مدرک بالا ترین سطح از دوره های تخصصی و مدارک بین المللی وی ام ویر می باشد. دارندگان این مدرک از نخبگان حرفه ای Vmware DataCenter Virtualizarionمحسوب می شوند و شما را قادر می سازد تا بالاترین سطح از یک بستر مجازی سازی سرور ها و مراکز داده را طراحی نمایید.

پیش نیاز شرکت در این دوره اموزشی اخذ مدرک VCIX-DCVمی باشد.


 

VMware Desktop and Mobility Virtualization


مدارک بین المللی مجازی سازی دسکتاپ شرکت وی ام ویر، همانند دوره مجازی سازی سرور در این راستا  طراحی گردیده تا علاقه مندان در این حوزه بتوانند  جایگاه دانش استدلالی و اجرایی خود را در زمینه طراحی، نصب، پیاده سازی و مدیریت  VMware Horizon View  محک زده و متناسب با آن از مدیران کمپانی وی ام ویر به صورت رسمی پس از شرکت در ازمون های ان مدارکی بین المللی دریافت نمایند.


بوت کمپ آموزش تخصصی VMware Horizon View در خانه وی ام ویر ایران
 

تمامی مدارک و مراحل اخذ دورم تخصصی مجازی سازی دسکتاپ همانند مدارک دوره مجازی سازی مراکز داده بوده و از عنوان هایی مانند مدرک اموزشی VCA-DTM در مرحله اول، مدرک اموزشی VCP-DTM در مرحله دوم، مدرک اموزشی VCAP-DTM  در دو بخش Deploy و Design در مرحله سوم، مدرک اموزشی VCDX-DTMدر مرحله چهارم برای ارائه توسط کمپانی وی ام ویر استفاده می شود و دانش و آگاهی دانشجویان را در حوزه مجازی سازی دستکتاپ و موبایل می سنجد تا افراد متخصص در این حوزه بتوانند به معرفی، ارائه راهکار، مشاوره ، نصب و راه اندازی زیر ساخت مجازی سازی دسکتاپ با استفاده از محصول قدرتمند VMware Horizon View بپردازند.


آموزش های تخصصی تکنولوژی های نوین شبکه

گروه مهندسی شبکه پال نت
، موسسه آموزش های تخصصی گروه پال نت، با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم.اساتید آموزشی گروه  از تجربه و تخصص بسیار ارزشمندی که در طی سالیان گذشته در زمینه نصب و راه اندازی محصولات و راهکارهای مختلف در سایت های مختلف مشتریان گوناگون به دست آورده اند، برخوردار می باشند و این نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این  موسسه می باشد.

کانال تلگرام شرکت مهندسی کهن شبکه palnetgroup@

آخرین اخبار

چه تفاوتی بین ESX و ESXi در مجازی سازی سرور وجود دارد؟

 محصول مجازی سازی سرور وی ام ویر ESX یا ESXi ، کدام یک!!

معرفی کانال گروه تلگرام مجازی سازی Vmware Citrix سیتریکس وی ام ویر

گروه تلگرامی پرسش و پاسخ آنلاین کامپیوتری وIT و شبکه

خدمات مجازی سازی دیتا سنتر شامل چه مواردی می باشد؟

پیاده سازی و طراحی یک دیتا سنتر استاندارد با VMware vSphere

مطالب آموزشی

تعریف مجازی سازی در شبکه و انواع آن

معرفی محصولات مجازی سازی VMware

قابلیت VMware vCenter HA 6.5

پیاده سازی سرویس vCenter 6.5 HA در مجازی سازی سرور وی ام ویر

خدمات بکاپ گیری و مانیتورینگ از زیرساخت مجازی سازی

بهترین راهکار پشتیبان گیری و نظارت بر عملکرد زیر ساخت مجازی سازی چیست؟

خانه VMware

گروه پالنت شرکت پال نت palnet group network گروه پال نت شرکت پال نت network engineering company خانه وی او ویر vmware esx vsphere  خانه VMWare یکی از دپارتمان های تخصصی  گروه پال نت  می باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت.   این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد.